Eşti aici

Lista Email

Inspector  Școlar General:
Kiss Imre
 

Inspector Şcolar General Adjunct:
Bobeș Luminița Elena
 

Inspector școlar pentru limba și literatura maternă maghiară:
Kőmíves Noémi
 

Inspector școlar pentru educație timpurie și alternative educaționale, secția maghiară:
Szőcs Imola
 

Inspector școlar pentru educație timpurie și alternative educaționale, secția română:
Florica Nica
 

Inspector școlar pentru managementul resurselor umane:
Kiss Éva Ildikó
 

Referent management resurse umane:
Ferencz Edit
 

Inspector școlar pentru învățământ primar și alternative educaționale, secția maghiară:
Kocsis Annamária
 

Inspector școlar pentru învățământ primar și alternative educaționale, secția română:
Banciu Mihai Sebastian
 

Inspector școlar pentru învățământul profesional și tehnic:
Popescu Marius
 

Inspector pentru educație fizică și sport:
Farkas Csaba István
 

Inspector școlar pentru educație permanentă și activități extrașcolare:
Zágoni Imola-Eva
 

Inspector școlar pentru chimie (cu atribuții pentru fizică, biologie și învățământ particular):
Bartók Enikő Anna
 

Inspector școlar pentru limba franceză (cu atribuții pentru limbile italiană, germană și spaniolă):
Tankó Viorica
 

Inspector școlar pentru limba engleză:
Balogh Mária Katalin
 

Inspector școlar pentru limba și literatura română:
Pandele Maria
 

Inspector școlar pentru matematică (cu atribuții pentru informatică):
Vass Csilla
 

Inspector școlar pentru arte:
Miklós Mária
 

Inspector școlar pentru istorie (cu atribuții pentru socio-umane, religie secția română, monitorizarea programelor privind accesul la educație):
Sibianu Victor
 

Inspector școlar pentru proiecte europene:
Madar Júlia
 

Inspector școlar pentru învățământul special și pentru minorități (cu atribuții pentru religie secția maghiară):
Bokor Attila
 

Inspector școlar pentru management instituțional:
Nemes Julia
 

Inspector școlar pentru dezvoltarea resursei umane (cu atribuții pentru geografie):
Karda Ádam
 

Inspector pensionar pentru arhivă și manuale școlare:
Farkas István
 

Referent manuale școlare:
Huszár Szilamér
 

Secretara:
Tankó Zsófia
 

Secretara:
Willmann Erna
 

Şef Serviciu / Salarizare:
László Jutka
 

Statistică:
Gajdó Ödön
 

Informatician:
Balázsi Szilárd
 

Informatician:
Bódi Attila Botond
 

Administrator:
Czofa Ferenc
 

Audit:
Cocîrţă Iliuţa
 

Contabil Șef:
Kovács Erika
 

Contabil:
Rapolti Erika
 

Contabil:
Varga Réka
 

Contabil:
Földes Irén
 

Contabil:
Fazakas Enikő
 

Investiții:
Dudás Réka
 

Jurist:
Szilágy János